VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Zaměření:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Kategorie:
Text:
Typ:
Text:

Gymnázium, Střední odborná škola ekonomická a Střední odborné učiliště, Kaplice, Pohorská 86

Pohorská 86, 38241  Kaplice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Marta Caisová

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola při centru ARPIDA, o.p.s.

U Hvízdala 1402/9, 37011  České Budějovice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Ing. Marek Wohlgemuth

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, České Budějovice, Štítného 3

Štítného 57/3, 37001  České Budějovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Božena Coufalová

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Jindřichův Hradec, Jarošovská 1125/II

Jarošovská 1125/II, 37701  Jindřichův Hradec
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Petr Kubeš

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Strakonice, Plánkova 430

Plánkova 430, 38601  Strakonice I
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Martina Košťálová

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Trhové Sviny, Nové Město 228

Nové Město 228, 37401  Trhové Sviny
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Ivanka Šťastná

Mateřská škola, základní škola a střední škola pro sluchově postižené, České Budějovice, Riegrova 1

Riegrova 1, 37001  České Budějovice
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Ivana Macíková

Mateřská škola, základní škola speciální a praktická škola Diakonie ČCE Rolnička Soběslav

Mrázkova 700, 39201  Soběslav
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Kamila Viktorová

Obchodní akademie, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Třeboň, Vrchlického 567

Vrchlického 567, 37901  Třeboň
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Petr Káninský

Potravinářské středisko praktického vyučování s.r.o. v likvidaci

K. Světlé 512/4, 37004  České Budějovice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: RNDr. Alena Marková

Soukromá střední škola a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Č. Budějovice, s.r.o.

Jeronýmova 28/22, 37001  České Budějovice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: PhDr. Alena Švepešová

Středisko praktického vyučování HH, s.r.o.

Lannova 22, 37001  České Budějovice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Marcela Holbojová

Středisko praktického vyučování truhlářů Ledenice spol. s r.o.

Trocnovská 212, 37311  Ledenice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Jaroslav Šimek

Střední odborná škola a střední odborné učiliště HEUREKA s.r.o.

Zborovská 2696, 39003  Tábor
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Jaroslav Němec

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hněvkovice 865

Hněvkovice 865, 37501  Týn nad Vltavou
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jiří Plaňanský

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Jindřichův Hradec, Jáchymova 478

Jáchymova 478, 37743  Jindřichův Hradec
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Karel Chalupa

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Milevsko, Čs. armády 777

Čs. armády 777, 39901  Milevsko
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Dagmar Švárová

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Písek, Komenského 86

Komenského 86, 39701  Písek
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Milan Rambous

Střední odborná škola elektrotechnická, Centrum odborné přípravy, Hluboká nad Vltavou, Zvolenovská 537

Zvolenovská 537, 37341  Hluboká nad Vltavou
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jan Staněk

Střední odborná škola strojní a elektrotechnická, Velešín, U Hřiště 527

U Hřiště 527, 38232  Velešín
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Bc. Milan Timko

Střední odborná škola zdravotnická a Střední odborné učiliště, Český Krumlov, Tavírna 342

Tavírna 342, 38101  Český Krumlov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Martina Kokořová

Střední odborné učiliště služeb Vodňany, Zeyerovy sady 43/II

Zeyerovy sady 43/II, 38901  Vodňany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Kotál

Střední odborné učiliště zemědělské a služeb, Dačice, nám. Republiky 86

nám. Republiky 86/V, 38001  Dačice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Radek Hillay

Střední odborné učiliště, Blatná, U Sladovny 671

U Sladovny 671, 38816  Blatná
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Miroslav Čapek

Střední odborné učiliště, Lišov, tř. 5. května 3

tř. 5. května 3, 37372  Lišov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Dalibor Benýšek

Střední průmyslová škola strojní a stavební, Tábor, Komenského 1670

Komenského 1670, 39041  Tábor
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Marcel Gause

Střední škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Volyně, Lidická 135

Lidická 135, 38701  Volyně
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Eva Klasová

Střední škola a Vyšší odborná škola cestovního ruchu, České Budějovice, Senovážné náměstí 12

Senovážné náměstí 12, 37001  České Budějovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Zdeňka Erhartová

Střední škola a Základní škola, Vimperk, Nerudova 267

Nerudova 267, 38501  Vimperk
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Lubomír Pichler

Střední škola obchodní a Vyšší odborná škola, České Budějovice, Husova 9

Husova 9, 37021  České Budějovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jarmila Benýšková

Střední škola podnikání, o.p.s.

Žižkova 4, 37001  České Budějovice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Kateřina Cikánová Pánová

Střední škola polytechnická, České Budějovice, Nerudova 59

Nerudova 59, 37004  České Budějovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Luboš Kubát

Střední škola rybářská a vodohospodářská Jakuba Krčína, Třeboň, Táboritská 941

Táboritská 941/II, 37901  Třeboň
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Aleš Vondrka, Ph.D.

Střední škola řemeslná a Základní škola, Soběslav, Wilsonova 405

Wilsonova 405, 39201  Soběslav
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Darja Bártová

Střední škola spojů a informatiky, Tábor, Bydlinského 2474

Bydlinského 2474, 39011  Tábor
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Petr Draxler

Střední škola technická a obchodní, Dačice, Strojírenská 304

Strojírenská 304, 38001  Dačice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Pavel Kopačka

Střední škola, České Velenice, Revoluční 220

Revoluční 220, 37810  České Velenice
Typ školy: Kraj
Ředitel: RNDr. Milena Elsterová

Střední škola, Trhové Sviny, Školní 709

Školní 709, 37419  Trhové Sviny
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Tomáš Kalena

Střední uměleckoprůmyslová škola, Bechyně, Písecká 203

Písecká 203, 39165  Bechyně
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Jiří Novotný

Střední zdravotnická škola, Tábor, Mostecká 1912

Mostecká 1912, 39041  Tábor
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jana Jandáčková

Výchovný ústav, středisko výchovné péče a střední škola Jindřichův Hradec

Gymnazijní 118/II, 37701  Jindřichův Hradec
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Pavel Vítkovský

Vyšší odborná škola lesnická a Střední lesnická škola Bedřicha Schwarzenberga, Písek, Lesnická 55

Lesnická 55, 39701  Písek
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Michal Grus

Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola automobilní a technická, České Budějovice, Skuherského 3

Skuherského 1274/3, 37004  České Budějovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Bc. Jan Šindelář

Vyšší odborná škola, Střední škola, Centrum odborné přípravy, Sezimovo Ústí, Budějovická 421

Budějovická 421, 39102  Sezimovo Ústí
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. František Kamlach


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému
    E-booky
    Chci se připravit