VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Zaměření:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Kategorie:
Text:
Typ:
Text:

Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany, příspěvková organizace

Kpt. Jaroše 862, 44101  Podbořany
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Marcela Koubová

Hotelová škola, Obchodní akademie a Střední průmyslová škola, Teplice, Benešovo náměstí 1, příspěvková organizace

Benešovo náměstí 1/604, 41549  Teplice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jiří Nekuda

Obchodní akademie a Střední odborná škola generála Františka Fajtla, Louny, příspěvková organizace

Osvoboditelů 380, 44058  Louny
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Simona Vágnerová

Obchodní akademie a Střední odborná škola zemědělská a ekologická, Žatec, příspěvková organizace

Studentská 1354, 43801  Žatec
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Eva Klímová

Severočeská střední škola s.r.o.

Bělehradská 1523/58, 40011  Ústí nad Labem
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. et Bc. Radovan Šrejbr

Soukromá obchodní akademie BSL s.r.o.

Neštěmická 787, 40007  Ústí nad Labem, Krásné Březno
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Jindřiška Brožková

Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o.p.s.

náměstí Jana z Dražic 169, 41301  Roudnice nad Labem
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Richard Červený

Soukromé střední odborné učiliště INDUSTRIA spol. s r.o.

Dlouhá 205/20, 41201  Litoměřice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Jindřich Norek

Speciální základní škola a Praktická škola, Česká Kamenice, Jakubské nám. 113, příspěvková organizace

Jakubské nám. 113, 40721  Česká Kamenice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Eva Franzová

Speciální základní škola a Praktická škola, Rumburk, příspěvková organizace

Dobrovského nám. 378/12, 40801  Rumburk
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Vladimír Šamša

Speciální základní škola a Praktická škola, Šluknov, Tyršova 710, příspěvková organizace

Tyršova 710, 40747  Šluknov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Monika Kadlecová

Speciální základní škola, Mateřská škola a Praktická škola, Ústí nad Labem, Pod Parkem 2788, příspěvková organizace

Pod Parkem 2788/2, 40011  Ústí nad Labem
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bc. Martina Brhelová

Speciální základní škola, Speciální mateřská škola a Praktická škola, Děčín, příspěvková organizace

Teplická 65, 40505  Děčín
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Roman Stružinský

Střední lesnická škola a Střední odborná škola sociální, Šluknov, příspěvková organizace

T. G. Masaryka 580, 40777  Šluknov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. et Bc. Rudolf Sochor

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Roudnice nad Labem, Neklanova 1806, příspěvková organizace

Neklanova 1806, 41301  Roudnice nad Labem
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Helena Všetečková Ph.D.

Střední odborná škola LIVA s.r.o.

Pionýrů 2806/7, 434 01  Most
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Alice Linková

Střední odborná škola mediální grafiky a polygrafie, Rumburk, příspěvková organizace

Jiříkovská 840/4, 40801  Rumburk
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bc. Jiří Uher

Střední odborná škola technická a zahradnická, Lovosice, příspěvková organizace

Osvoboditelů 2, 41034  Lovosice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jaromíra Venclíčková

Střední odborná škola, Litvínov-Hamr, příspěvková organizace

Mládežnická 236, 43542  Litvínov - Hamr
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jitka Francírková

Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Žatec, s.r.o.

Hošťálkovo náměstí 132, 43801  Žatec
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. et Mgr. Stanislava Sajdlová

Střední průmyslová škola a Střední odborná škola gastronomie a služeb, Most, příspěvková organizace

Jana Palacha 711/2, 43401  Most
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Hana Praženicová

Střední průmyslová škola stavební a Střední odborná škola stavební a technická, Ústí nad Labem, příspěvková organizace

Čelakovského 5, 40007  Ústí nad Labem
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Mgr. Vítězslav Štefl, Ph.D.

Střední průmyslová škola TOS VARNSDORF s.r.o.

Říční 1774, 40747  Varnsdorf
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. František Hricz

Střední průmyslová škola, Ústí nad Labem, Resslova 5, příspěvková organizace

Resslova 5, 40001  Ústí nad Labem
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bc. Jaroslav Mareš

Střední škola a Mateřská škola, o.p.s.

Jarošova 494/23, 41201  Litoměřice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. et Mgr. Ladislav Šrejbr

Střední škola AGC a.s.

Rooseveltovo nám. 5, 41503  Teplice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Bc. Jaroslav Myslivec

Střední škola EDUCHEM, a.s.

Okružní 128, 43513  Meziboří
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Helena Kripnerová

Střední škola lodní dopravy a technických řemesel, Děčín VI, příspěvková organizace

Dělnická 15, 40502  Děčín VI
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bc. Jana Férová

Střední škola obchodu a služeb s.r.o.

Velká hradební 19, 40001  Ústí nad Labem
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Josef Sluka

Střední škola obchodu a služeb, Teplice, příspěvková organizace

Alejní 12, 41501  Teplice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Mgr. Pešek Zdeněk MBA

Střední škola obchodu, řemesel, služeb a Základní škola Ústí nad Labem, příspěvková organizace

Keplerova 7, 40007  Ústí nad Labem
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Pavel Caitaml

Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb, Litoměřice, příspěvková organizace

Komenského 3, 41201  Litoměřice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Bc. Pavla Matějková

Střední škola Pohoda s.r.o.

Na Vinici 2244, 41201  Litoměřice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Bc. Hana Simonová

Střední škola řemesel a služeb, Děčín IV, Ruská 147, příspěvková organizace

Ruská 147, 40502  Děčín IV
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Tomáš Daněk

Střední škola stavební a strojní, Teplice, příspěvková organizace

Fr. Šrámka 1350, 41502  Teplice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Aleš Frýdl

Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov, příspěvková organizace

Pražská 702, 43001  Chomutov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Václav Sailer

Střední škola technická, Most, příspěvková organizace

Dělnická 21, 43401  Most - Velebudice
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Karel Vokáč

Střední škola zahradnická a zemědělská Antonína Emanuela Komerse, Děčín - Libverda, příspěvková organizace

Českolipská 123, 40502  Děčín - Libverda
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Libor Kunte, Ph.D.

Střední zdravotnická škola a Obchodní akademie, Rumburk, příspěvková organizace

Františka Nohy 6/959, 40830  Rumburk
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Ladislav Pokorný

Výchovný ústav, dětský domov se školou, středisko výchovné péče, základní škola, střední škola a školní jídelna, Děčín XXXII, Vítězství 70

Vítězství 70, 40711  Děčín XXXII - Boletice nad Labem
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Rudolf Jakubec

Výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola, střední škola a školní jídelna, Kostomlaty pod Milešovkou, Požárnická 168

Požárnická 168, 41754  Kostomlaty pod Milešovkou
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Eva Karbanová

Výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola, střední škola a školní jídelna, Místo 66

Místo 66, 43158  Místo
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Miloš Dvořák

Výchovný ústav, střední škola a školní jídelna, Buškovice 203

Buškovice 203, 44101  Podbořany
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: PhDr. Mgr. Mojmír Šebek

Vyšší odborná škola obalové techniky a Střední škola, Štětí, Kostelní 134, příspěvková organizace

Kostelní 134, 41108  Štětí
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Jiří Konvalinka

Základní škola a praktická škola Arkadie, o.p.s.

U Nových lázní 1286/9, 41501  Teplice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Ivan Růžička

Základní škola a Praktická škola Gabriely Pelechové, pobočný spolek

Vilémovská 192, 40782  Dolní Poustevna
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Miroslav Marek

Základní škola a Střední škola Krupka, Karla Čapka 270

Karla Čapka 270, 41742  Krupka 1
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bc. Martin Kaftan

Základní škola a Střední škola, Most, Jana Palacha 1534, příspěvková organizace

Jana Palacha 1534, 43401  Most
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Hana Slapničková

Základní škola speciální a Praktická škola Litvínov, Šafaříkova 991, okres Most

Šafaříkova 991, 43601  Litvínov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Sekyrková


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému
    E-booky
    Chci se připravit