VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Zaměření:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Kategorie:
Text:
Typ:
Text:

Učební obory obecné a specializované

Jedličkův ústav a Mateřská škola a Základní škola a Střední škola

V Pevnosti 4, 12841  Praha 2
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Petr Hrubý

Mateřská škola, základní škola a střední škola pro sluchově postižené, České Budějovice, Riegrova 1

Riegrova 1, 37001  České Budějovice
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Ivana Macíková

Střední škola a Mateřská škola, o.p.s.

Jarošova 494/23, 41201  Litoměřice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. et Mgr. Ladislav Šrejbr

Střední škola a Základní škola DC 90, s.r.o.

Nedbalova 36, 77200  Olomouc - Topolany
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Bc. Jitka Lattová

Základní škola a Odborná škola, Horšovský Týn, Nádražní 89

Nádražní 89, 34601  Horšovský Týn
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jana Mazancová

Základní škola a Střední škola Březejc, Sviny 13

Sviny 13, 59401  Velké Meziříčí
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: PaedDr. Blanka Klapalová

Odborná škola, Základní škola a Mateřská škola Zbůch, V Sídlišti 349

V Sídlišti 349, 33022  Zbůch
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Milena Peteříková

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Dubno

Dubno, 26101  Příbram 1
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Milan Lehocký

Střední škola, Dětský domov a Školní jídelna, Velké Heraltice, příspěvková organizace

Opavská 1, 74775  Velké Heraltice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Tomáš Široký

Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace

Křižíkova 1258, 74401  Frenštát pod Radhoštěm
Typ školy: Kraj
Ředitel: RNDr. Milena Vaverková

Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Ledeč nad Sázavou

Husovo náměstí 1, 58401  Ledeč nad Sázavou
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Ivana Vitisková

Gymnázium, Střední odborná škola ekonomická a Střední odborné učiliště, Kaplice, Pohorská 86

Pohorská 86, 38241  Kaplice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Marta Caisová

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola Prostějov, Komenského 10

Komenského 10, 79601  Prostějov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Radim Janáček

Střední zdravotnická škola a Obchodní akademie, Rumburk, příspěvková organizace

Františka Nohy 6/959, 40830  Rumburk
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Ladislav Pokorný

Vyšší odborná škola DAKOL a Střední škola DAKOL, o.p.s.

Petrovice u Karviné 570, 73572  Petrovice u Karviné
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Michaela Pacanovská

Waldorfská škola Příbram - mateřská škola, základní škola a střední škola

Hornická 327, 26101  Příbram II
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Robert Žák

Gymnázium a Střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace

Komenského 7, 69201  Mikulov
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Stanislav Svoboda

Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.

Trhanovské náměstí 8, 10200  Praha 10
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Alena Ondráková

Gymnázium, střední odborná škola, střední odborné učiliště a vyšší odborná škola, Hořice

Riegrova 1403, 50801  Hořice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Hana Richtermocová

Mendelova střední škola, Nový Jičín, příspěvková organizace

Divadelní 138/4, 74101  Nový Jičín
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Renata Važanská

Obchodní akademie a Střední odborná škola generála Františka Fajtla, Louny, příspěvková organizace

Osvoboditelů 380, 44058  Louny
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Simona Vágnerová

Soukromá střední odborná škola a Soukromé střední odborné učiliště BEAN, s.r.o.

Českobrodská 362/32a, 19000  Praha 9
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Yvona Šorejsová

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hradec Králové, Vocelova 1338

Vocelova 1338, 50002  Hradec Králové
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Vladislav Košťál

Střední odborná škola Karlovy Vary, s.r.o.

Konečná 21, 36005  Karlovy Vary
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Jiří Juránek

Střední odborná škola technická a zahradnická, Lovosice, příspěvková organizace

Osvoboditelů 2, 41034  Lovosice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jaromíra Venclíčková

Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Krnov, příspěvková organizace

Jiráskova 841/1a, 79401  Krnov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jana Chlebovská

Střední průmyslová škola Edvarda Beneše a Obchodní akademie Břeclav, příspěvková organizace

nábř. Komenského 1126/1, 69025  Břeclav
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jaroslav Glier

Střední průmyslová škola Chrudim

Čáslavská 973, 53701  Chrudim
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. František Mihulka

Střední průmyslová škola Ostrov, příspěvková organizace

Klínovecká 1197, 36301  Ostrov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Pavel Žemlička

Střední průmyslová škola Otrokovice

tř. T. Bati 1266, 76502  Otrokovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Libor Basel

Střední průmyslová škola stavební Pardubice

Sokolovská 150, 53354  Rybitví
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bc. Renata Petružálková

Střední průmyslová škola stavební Valašské Meziříčí

Máchova 628, 75701  Valašské Meziříčí
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jindra Mikuláštíková

Střední průmyslová škola strojnická a Střední odborná škola profesora Švejcara, Plzeň, Klatovská 109

Klatovská 109, 30100  Plzeň
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Rostislav Študent

Střední škola a Mateřská škola, Liberec, Na Bojišti 15, příspěvková organizace

Na Bojišti 759/15, 46010  Liberec
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Zdeněk Krabs

Střední škola a Základní škola, Nové Město nad Metují

Husovo nám. 1218, 54901  Nové Město nad Metují
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Olga Talášková

Střední škola a Základní škola, Vimperk, Nerudova 267

Nerudova 267, 38501  Vimperk
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Lubomír Pichler

Střední škola automobilní, Krnov, příspěvková organizace

Opavská 49, 79401  Krnov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Věra Predikantová

Střední škola hospodářská a lesnická, Frýdlant, Bělíkova 1387, příspěvková organizace

Bělíkova 1387, 46401  Frýdlant
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Alena Dvořáková

Střední škola průmyslová, hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště

Kollárova 617, 68601  Uherské Hradiště
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jaroslav Zatloukal

Střední škola, Havířov - Prostřední Suchá, příspěvková organizace

Kapitána Jasioka 635/50, 73564  Havířov - Prostřední Suchá
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Petr Szymeczek

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola Šumperk, Hanácká 3

Hanácká 3, 78701  Šumperk
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. L. Beránková

Akademie řemesel Praha - Střední škola technická

Zelený pruh 50, 14708  Praha 4 - Krč
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Drahoslav Matonoha

Gymnázium a Střední odborná škola Přelouč

Obránců míru 1025, 53501  Přelouč
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jindřich Janko

Gymnázium a Střední odborná škola, Rýmařov, příspěvková organizace

Sokolovská 34, 79501  Rýmařov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Zdena Kovaříková

Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín

Školní 822, 76321  Slavičín
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Josef Maryáš

Gymnázium pro zrakově postižené a Střední odborná škola pro zrakově postižené, Praha 5, Radlická 115

Radlická 115, 15800  Praha 5
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Ivan Antov, CSc.

Integrovaná střední škola, Vysoké nad Jizerou, Dr. Farského 300, příspěvková organizace

Dr. Farského 300, 51211  Vysoké nad Jizerou
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Markéta Zelinková

Masarykovo gymnázium, Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Vsetín

Tyršova 1069, 75501  Vsetín
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Dalibor Sedláček

Mateřská škola, Speciální základní škola a Praktická škola, Hradec Králové

Hradecká 1231/11b, 50003  Hradec Králové
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Pavel Svoboda

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola Boskovice, příspěvková organizace

Štefánikova 1142/2, 68001  Boskovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jana Bousková

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola při centru ARPIDA, o.p.s.

U Hvízdala 1402/9, 37011  České Budějovice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Ing. Marek Wohlgemuth

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola Znojmo, příspěvková organizace

Horní Česká 247/15, 669 02  Znojmo
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Ludmila Falcová

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Jindřichův Hradec, Jarošovská 1125/II

Jarošovská 1125/II, 37701  Jindřichův Hradec
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Petr Kubeš

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Strakonice, Plánkova 430

Plánkova 430, 38601  Strakonice I
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Martina Košťálová

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Trhové Sviny, Nové Město 228

Nové Město 228, 37401  Trhové Sviny
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Ivanka Šťastná

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Trutnov

Horská 160, 54102  Trutnov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jaromír Vašíček

Mateřská škola, základní škola a střední škola Slezské diakonie

Frýdecká 34, 73701  Český Těšín
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Zuzana Filipková, Ph.D.

Mateřská škola, základní škola a střední škola Slezské diakonie Krnov

SPC N 454/54, 79401  Krnov
Typ školy: Církev
Ředitel: Ing. Radovan Vladík Ph.D.

Mateřská škola, základní škola speciální a praktická škola Diakonie ČCE Rolnička Soběslav

Mrázkova 700, 39201  Soběslav
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Kamila Viktorová

MESIT střední škola, o.p.s.

Družstevní 818, Mařatice, 68601  Uherské Hradiště
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Radek Mikula

Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod

Bratříků 851, 58001  Havlíčkův Brod
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jiří Forman

Odborné učiliště a Praktická škola, Lipová - lázně 458

Lipová - lázně 458, 79061  Lipová - lázně
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Libor Vrána

Odborné učiliště a Praktická škola, Nový Jičín, příspěvková organizace

Sokolovská 45, 74111  Nový Jičín
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Ilona Šustalová

Odborné učiliště, Praktická škola, Základní škola a Mateřská škola Příbram IV, příspěvková organizace

Pod Šachtami 335, 26102  Příbram IV
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Pavel Bartl

Praktická škola, Základní škola a Mateřská škola Josefa Zemana, Náchod

Jiráskova 461, 54701  Náchod
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Ivo Feistauer

Průmyslová střední škola Letohrad

Komenského 472, 56151  Letohrad
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Martin Prikner

Soukromá mateřská škola, základní škola a střední škola Slunce, o.p.s.

Hornická 410, 27303  Stochov
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: PaedDr. Blanka Dvořáková

Soukromá střední škola a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Č. Budějovice, s.r.o.

Jeronýmova 28/22, 37001  České Budějovice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: PhDr. Alena Švepešová

Speciální základní škola a Praktická škola, Česká Kamenice, Jakubské nám. 113, příspěvková organizace

Jakubské nám. 113, 40721  Česká Kamenice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Eva Franzová

Speciální základní škola a Praktická škola, Rumburk, příspěvková organizace

Dobrovského nám. 378/12, 40801  Rumburk
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Vladimír Šamša

Speciální základní škola a Praktická škola, Šluknov, Tyršova 710, příspěvková organizace

Tyršova 710, 40747  Šluknov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Monika Kadlecová

Speciální základní škola, mateřská škola a praktická škola Moravská Třebová

Komenského 287, 57101  Moravská Třebová
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jitka Kánská

Střední odborná škola a střední odborné učiliště HEUREKA s.r.o.

Zborovská 2696, 39003  Tábor
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Jaroslav Němec

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Mladá Boleslav, Jičínská 762

Jičínská 762, 29301  Mladá Boleslav
Typ školy: Kraj
Ředitel: RNDr. Jiří Šlégl

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Písek, Komenského 86

Komenského 86, 39701  Písek
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Milan Rambous

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Sušice, U Kapličky 761

U Kapličky 761, 34201  Sušice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jaromír Kolář

Střední odborná škola Josefa Sousedíka Vsetín

Benátky 1779, 75501  Vsetín
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Josef Slovák

Střední odborná škola stavební a Střední odborné učiliště stavební, Kolín II, Pražská 112

Pražská 112, 28002  Kolín II
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jindřich Synek

Střední odborná škola, Liberec, Jablonecká 999, příspěvková organizace

Jablonecká 999/51, 46006  Liberec
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Milan Adamec

Střední odborné učiliště

Hlavní 245, 27307  Vinařice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Karel Vodička

Střední odborné učiliště elektrotechnické, Plzeň, Vejprnická 56

Vejprnická 56, 31800  Plzeň
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jaroslav Černý

Střední odborné učiliště Kyjov, příspěvková organizace

Havlíčkova 1223/17, 69737  Kyjov
Typ školy: Kraj
Ředitel: RNDr. Petr Koiš Ph.D.

Střední odborné učiliště Uherský Brod

Svatopluka Čecha 1110, 68801  Uherský Brod
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jiří Polanský

Střední průmyslová škola a Obchodní akademie Uherský Brod

Nivnická 1781, 68801  Uherský Brod
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Rostislav Šmíd

Střední průmyslová škola dopravní, a.s.

Plzeňská 298/217a, 15000  Praha 5 - Motol
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. František Novotný

Střední průmyslová škola dopravní, Plzeň, Karlovarská 99

Karlovarská 99, 32300  Plzeň
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jiří Svoboda

Střední průmyslová škola strojní a stavební, Tábor, Komenského 1670

Komenského 1670, 39041  Tábor
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Marcel Gause

Střední průmyslová škola, Vlašim, Komenského 41

Komenského 41, 25801  Vlašim
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Zdeněk Krejča

Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Kroměříž

Nábělkova 539/3, 76701  Kroměříž
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Bronislav Fuksa

Střední škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Volyně, Lidická 135

Lidická 135, 38701  Volyně
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Eva Klasová

Střední škola a Základní škola Lipník nad Bečvou, Osecká 301

Osecká 301/2, 75131  Lipník nad Bečvou
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Miluše Juráňová

Střední škola a Základní škola prof. Z. Matějčka Olomouc, Svatoplukova 11

Svatoplukova 65/11, 77900  Olomouc
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Mgr. Dan Blaha

Střední škola a základní škola Žamberk

Tyršova 214, 56401  Žamberk
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Věra Říčařová

Střední škola a Základní škola, Havířov-Šumbark, příspěvková organizace

Školní 2, 73601  Havířov - Šumbark
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Vojtěch Kolařík

Zvolte stranu: 1-100 | 101-200 | 201-255

Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému
    E-booky
    Chci se připravit