VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Zaměření:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Kategorie:
Text:
Typ:
Text:

Učební obory textilní a obuvnické

Jedličkův ústav a Mateřská škola a Základní škola a Střední škola

V Pevnosti 4, 12841  Praha 2
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Petr Hrubý

ART ECON - Střední škola, s.r.o.

Husovo náměstí 2061/91, 79701  Prostějov
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Ilona Raková

Střední škola uměleckoprůmyslová Ústí nad Orlicí

Zahradní 541, 56201  Ústí nad Orlicí
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Zdeněk Salinger

Střední škola obchodu a služeb, Teplice, příspěvková organizace

Alejní 12, 41501  Teplice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Mgr. Pešek Zdeněk MBA

Střední škola Strážnice

J. Skácela 890, 69662  Strážnice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Petra Fialová

Integrovaná střední škola živnostenská, Plzeň, Škroupova 13

Škroupova 209/13, 30100  Plzeň 3 - Jižní Předměstí
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Věra Ulčová

Střední škola služeb a podnikání, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace

Příčná 1108/1, 70800  Ostrava - Poruba
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Pavel Chrenka

Střední škola, základní škola a mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Holečkova 4

Holečkova 4, 15000  Praha 5
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Václav Chmelíř

Střední odborná škola, Bruntál, příspěvková organizace

Krnovská 998/9, 79201  Bruntál
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Eva Nedomlelová

Střední průmyslová škola Chrudim

Čáslavská 973, 53701  Chrudim
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. František Mihulka

Střední škola nábytkářská a obchodní Bystřice pod Hostýnem

Holešovská 394, 76861  Bystřice pod Hostýnem
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Bc. Olga Pastyříková

Střední škola obchodně technická s.r.o.

nám. T. G. Masaryka 1279, 76001  Zlín
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Pavel Holman

Střední škola oděvní, služeb a ekonomiky, Červený Kostelec, 17. listopadu 1197

17. listopadu 1197, 54941  Červený Kostelec
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Ing. Marek Špelda, Ph.D.

Obchodní akademie a Střední odborná škola generála Františka Fajtla, Louny, příspěvková organizace

Osvoboditelů 380, 44058  Louny
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Simona Vágnerová

Obchodní akademie, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Třeboň, Vrchlického 567

Vrchlického 567, 37901  Třeboň
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Petr Káninský

Odborné učiliště Chroustovice, Zámek 1

Zámek 1, 53863  Chroustovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jaroslav Bálek

Odborné učiliště pro žáky s více vadami, s.r.o.

Chelčického 911/2, 13000  Praha 3 - Žižkov
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Olga Kočová

Soukromá střední odborná škola a Soukromé střední odborné učiliště BEAN, s.r.o.

Českobrodská 362/32a, 19000  Praha 9
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Yvona Šorejsová

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Česká Lípa, 28. října 2707, příspěvková organizace

28. října 2707, 47006  Česká Lípa
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Milan Kubát

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Vlašim, Zámek 1

Zámek 1, 25801  Vlašim
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Vladislav Novotný

Střední odborné učiliště, Lišov, tř. 5. května 3

tř. 5. května 3, 37372  Lišov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Dalibor Benýšek

Střední průmyslová škola polytechnická - Centrum odborné přípravy Zlín

Nad Ovčírnou 2528, 76001  Zlín
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Bc. Jiří Charvát

Střední škola a Mateřská škola, o.p.s.

Jarošova 494/23, 41201  Litoměřice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. et Mgr. Ladislav Šrejbr

Střední škola designu a řemesel Kladno, příspěvková organizace

U Hvězdy 2279, 27201  Kladno
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Marta Malcová

Střední škola F. D. Roosevelta Brno, příspěvková organizace

Křižíkova 1694/11, 61200  Brno
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Miroslava Zahradníková

Střední škola oděvní a služeb Vizovice

Tyršova 874, 76312  Vizovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Eva Solnařová

Vyšší odborná škola ekonomická a zdravotnická a Střední škola Boskovice, příspěvková organizace

Hybešova 53, 68001  Boskovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. et Mgr. Pavel Vlach

MESIT střední škola, o.p.s.

Družstevní 818, Mařatice, 68601  Uherské Hradiště
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Radek Mikula

Odborná škola výroby a služeb, Plzeň, Vejprnická 56

Vejprnická 56, 31802  Plzeň
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bc. Hana Krýslová

Odborné učiliště Cvrčovice, příspěvková organizace

Cvrčovice 131, 69123  Cvrčovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: RNDr. Milada Kussak Hőklová

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Třešť

K Valše 1251/38, 58921  Třešť
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr., Ing. Karel Matějů

Střední odborné učiliště stavební, Benešov, Jana Nohy 1302

Jana Nohy 1302, 25601  Benešov
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Zlata Budayová

Střední odborné učiliště tradičních řemesel a Vyšší odborná škola, spol. s r.o.

Střední 59, 60200  Brno
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Jaromír Pragač, pov. řízením

Střední průmyslová škola a Střední odborné učiliště Pelhřimov

Friedova 1469, 39301  Pelhřimov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Pavel Hlaváček

Střední škola gastronomie, oděvnictví a služeb, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

tř. T. G. Masaryka 451, 73801  Frýdek-Místek
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. et Ing. Lukáš Smutný, MBA, MSc.

Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov, příspěvková organizace

Pražská 702, 43001  Chomutov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Václav Sailer

Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín

Školní 822, 76321  Slavičín
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Josef Maryáš

Integrovaná střední škola Františka Melichara Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, příspěvková organizace

Františka Melichara 370/57, 25001  Brandýs n.L.-St.Boleslav
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Miroslav Puk

Integrovaná střední škola Moravská Třebová

Brněnská 1405, 57101  Moravská Třebová
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Miloš Mička

Obchodní akademie Dr. Albína Bráfa, Hotelová škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Třebíč

Sirotčí 4, 67401  Třebíč
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Libuše Kolářová

Odborné učiliště a Základní škola Holešov

Nádražní 525/1, 76901  Holešov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Stanislava Horáková

Řemeslná škola oděvní - Odborné učiliště, o.p.s.

Českobrodská 362/32a, 19000  Praha 9 - Hrdlořezy
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Zdeňka Koutková

Soukromé odborné učiliště Velký Újezd, s.r.o.

Navrátilova 321, 78355  Velký Újezd 321
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: PhDr. Petr Čechák

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště služeb Velký Újezd, s.r.o.

Navrátilova 321, 78355  Velký Újezd
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: PhDr. Petr Čechák

Střední odborná škola obchodu a služeb, Olomouc, Štursova 14

Štursova 14, 77900  Olomouc
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Ladislav Pochyla

Střední odborná škola Prostějov

nám. Edmunda Husserla 30/1, 79601  Prostějov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Milada Dosedělová

Střední odborná škola Znojmo, Dvořákova, příspěvková organizace

Dvořákova 1549/19, 66902  Znojmo
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Josef Brouček

Střední odborná škola, Litvínov-Hamr, příspěvková organizace

Mládežnická 236, 43542  Litvínov - Hamr
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jitka Francírková

Střední odborné učiliště

Na Veselí 51, 14067  Praha 4
Typ školy: Jiný ústřední orgán ve státní správě
Ředitel: PaedDr. Martin Váňa

Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Žatec, s.r.o.

Hošťálkovo náměstí 132, 43801  Žatec
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. et Mgr. Stanislava Sajdlová

Střední škola - Centrum odborné přípravy technickohospodářské, Praha 9, Poděbradská 1/179

Poděbradská 1, 19000  Praha 9
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Josef Ležal

Střední škola a Základní škola, Havířov-Šumbark, příspěvková organizace

Školní 2, 73601  Havířov - Šumbark
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Vojtěch Kolařík

Střední škola Brno, Charbulova, příspěvková organizace

Charbulova 106, 61800  Brno
Typ školy: Kraj
Ředitel: RNDr. Jana Marková

Střední škola gastronomie a služeb, Liberec, Dvorská 447/29, příspěvková organizace

Dvorská 447/29, 46005  Liberec V
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Zdeněk Šlaich

Střední škola gastronomie a služeb, Nová Paka, Masarykovo nám. 2

Masarykovo nám. 2, 50927  Nová Paka
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Petr Jaroš

Střední škola řemesel a Základní škola, Hořice

Havlíčkova 54, 50801  Hořice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jiří Kopecký

Střední škola technická, Opava, Kolofíkovo nábřeží 51, příspěvková organizace

Kolofíkovo nábřeží 1062/51, 74705  Opava 5
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Josef Vondál

Základní škola a Odborná škola, Horšovský Týn, Nádražní 89

Nádražní 89, 34601  Horšovský Týn
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jana Mazancová

Hotelová škola Světlá a Střední odborná škola řemesel Velké Meziříčí

U Světlé 855/36, 59423  Velké Meziříčí
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Marie Paľovová

Odborné učiliště a Praktická škola Brno, příspěvková organizace

Lomená 530/44, 61700  Brno
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Ladislav Hochman

Odborné učiliště a Praktická škola, Lipová - lázně 458

Lipová - lázně 458, 79061  Lipová - lázně
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Libor Vrána

Odborné učiliště a Praktická škola, Mohelnice, Vodní 27

Vodní 27, 78985  Mohelnice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jiří Coufal

Odborné učiliště Kelč

náměstí Osvoboditelů 1, 75643  Kelč
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Renata Ryšková

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Beroun - Hlinky, Okružní 1404

Okružní 1404, 26673  Beroun - Hlinky
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Eva Jakubová

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hořovice, Palackého náměstí 100

Palackého náměstí 100, 26801  Hořovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Vladimír Kebert, CSc.

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Roudnice nad Labem, Neklanova 1806, příspěvková organizace

Neklanova 1806, 41301  Roudnice nad Labem
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Helena Všetečková Ph.D.

Střední odborná škola Jana Tiraye Velká Bíteš, příspěvková organizace

Tyršova 239, 59501  Velká Bíteš
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Josef Chytka

Střední odborná škola Josefa Sousedíka Vsetín

Benátky 1779, 75501  Vsetín
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Josef Slovák

Střední odborná škola stavební a zahradnická, Praha 9, Učňovská 1

Učňovská 1, 19000  Praha 9
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Miloslav Janeček

Střední odborná škola Třineckých železáren

Lánská 132, 73961  Třinec - Kanada
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Aleš Adamus

Střední odborná škola, Liberec, Jablonecká 999, příspěvková organizace

Jablonecká 999/51, 46006  Liberec
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Milan Adamec

Střední odborné učiliště

Hlavní 245, 27307  Vinařice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Karel Vodička

Střední odborné učiliště a Praktická škola Kladno - Vrapice, příspěvková organizace

Vrapická 53, 27203  Kladno - Vrapice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Ivana Sedláková

Střední odborné učiliště nábytkářské a střední odborná škola, s.r.o.

Horská 167, 46014  Liberec 17
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Václav Tichý

Střední odborné učiliště, Hluboš 178

Hluboš 178, 26222  Hluboš
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Drahomír Krbec

Střední průmyslová škola stavební a Střední odborná škola stavební a technická, Ústí nad Labem, příspěvková organizace

Čelakovského 5, 40007  Ústí nad Labem
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Mgr. Vítězslav Štefl, Ph.D.

Střední průmyslová škola, Hronov, Hostovského 910

Hostovského 910, 54931  Hronov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Josef Matyáš

Střední škola a Mateřská škola Aloyse Klara

Vídeňská 756/28, 14200  Praha 4
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Věra Kováříková, Ph.D.

Střední škola a Základní škola, Nové Město nad Metují

Husovo nám. 1218, 54901  Nové Město nad Metují
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Olga Talášková

Střední škola gastronomie a farmářství Jeseník

U Jatek 916/8, 79001  Jeseník
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Silvie Pernicová

Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb, Litoměřice, příspěvková organizace

Komenského 3, 41201  Litoměřice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Bc. Pavla Matějková

Střední škola polytechnická Brno, Jílová, příspěvková organizace

Jílová 164/36g, 63900  Brno
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Andrzej Bartoś

Střední škola průmyslová, Krnov, příspěvková organizace

Soukenická 2458/21C, 79401  Krnov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Aleš Zouhar

Střední škola řemeslná a Základní škola, Soběslav, Wilsonova 405

Wilsonova 405, 39201  Soběslav
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Darja Bártová

Střední škola řezbářská, Tovačov, Nádražní 146

Nádražní 146, 75101  Tovačov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Alexandra Stránělová, MBA

Střední škola stavební a strojní, Teplice, příspěvková organizace

Fr. Šrámka 1350, 41502  Teplice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Aleš Frýdl

Střední škola stavebních řemesel Brno-Bosonohy, příspěvková organizace

Pražská 636/38b, 64200  Brno - Bosonohy
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Josef Hypr

Střední škola technická, Přerov, Kouřílkova 8

Kouřílkova 8, 75002  Přerov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. František Šober

Střední škola umělecká a řemeslná

Nový Zlíchov 1, 15000  Praha 5
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jana Porvichová, Ph.D.

Střední škola železniční, technická a služeb, Šumperk

Gen. Krátkého 30, 78701  Šumperk
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Irena Jonová

Střední škola, Odry, příspěvková organizace

Sokolovská 647/1, 74235  Odry
Typ školy: Kraj
Ředitel: Jaroslava Dokoupilová

Střední škola, základní škola a mateřská škola Kraslice, příspěvková organizace

Havlíčkova 1717, 35801  Kraslice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeněk Pečenka

Střední škola, základní škola a mateřská škola pro zrakově postižené, Brno, Kamenomlýnská 2

Kamenomlýnská 2, 60300  Brno
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Dagmar Sýsová

Střední uměleckoprůmyslová škola Karlovy Vary, příspěvková organizace

náměstí 17. listopadu 710/12, 36005  Karlovy Vary
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Bc. Markéta Šlechtová, MPA

Výchovný ústav, středisko výchovné péče, střední škola a školní jídelna, Černovice, Jirákova 285

Jirákova 285, 39494  Černovice
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. et Mgr. Bc. Josef Michálek

Vyšší odborná škola DAKOL a Střední škola DAKOL, o.p.s.

Petrovice u Karviné 570, 73572  Petrovice u Karviné
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Michaela Pacanovská

Vyšší odborná škola, Obchodní akademie a Střední odborné učiliště technické Chotěboř

Na Valech 690, 58329  Chotěboř
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Luděk Benák

Vyšší odborná škola, Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové, Štefánikova 549

Štefánikova 549, 50011  Hradec Králové
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bc. Iva Rindová

Zvolte stranu: 1-100 | 101-101

Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému
    E-booky
    Chci se připravit