VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Zaměření:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Kategorie:
Text:
Typ:
Text:

Učební obory umělecké

Střední odborná škola uměleckořemeslná s.r.o.

Podkovářská 797/4, 19000  Praha 9
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Radek Coufal

Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Valašské Meziříčí

Sklářská 603/8, 75701  Valašské Meziříčí
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Dana Budayová

Střední škola umělecká a řemeslná

Nový Zlíchov 1, 15000  Praha 5
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jana Porvichová, Ph.D.

Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové, 17. listopadu 1202

17. listopadu 1202, 50003  Hradec Králové
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jan Opitz

Střední odborné učiliště tradičních řemesel a Vyšší odborná škola, spol. s r.o.

Střední 59, 60200  Brno
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Jaromír Pragač, pov. řízením

Střední odborná škola Luhačovice

Masarykova 101, 76326  Luhačovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Karel Milička

Střední škola uměleckoprůmyslová Ústí nad Orlicí

Zahradní 541, 56201  Ústí nad Orlicí
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Zdeněk Salinger

Střední uměleckoprůmyslová škola Karlovy Vary, příspěvková organizace

náměstí 17. listopadu 710/12, 36005  Karlovy Vary
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Bc. Markéta Šlechtová, MPA

Konzervatoř Jana Deyla a střední škola pro zrakově postižené, Praha 1, Maltézské nám. 14

Maltézské nám. 14, 11844  Praha 1
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: MgA. Naděžda Ostřanská

Obchodní akademie, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Třeboň, Vrchlického 567

Vrchlického 567, 37901  Třeboň
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Petr Káninský

Střední odborná škola obchodu, užitého umění a designu, Plzeň, Nerudova 33

Nerudova 33, 30100  Plzeň
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Marie Klesová

Střední škola řemesel a služeb, Jablonec nad Nisou, Smetanova 66, příspěvková organizace

Smetanova 66, 46601  Jablonec nad Nisou
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Martin Kubáč

Střední škola stavebních řemesel Brno-Bosonohy, příspěvková organizace

Pražská 636/38b, 64200  Brno - Bosonohy
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Josef Hypr

Vyšší odborná škola sklářská a Střední škola, Nový Bor, Wolkerova 316, příspěvková organizace

Wolkerova 316, 47301  Nový Bor
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Ilona Jindrová

Střední škola průmyslová, Krnov, příspěvková organizace

Soukenická 2458/21C, 79401  Krnov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Aleš Zouhar

Střední uměleckoprůmyslová škola, Bechyně, Písecká 203

Písecká 203, 39165  Bechyně
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Jiří Novotný

ART ECON - Střední škola, s.r.o.

Husovo náměstí 2061/91, 79701  Prostějov
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Ilona Raková

Moravská střední s.r.o.

Pasteurova 935/8a, 77200  Olomouc
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. et Bc Jaroslava Spurná

Střední odborná škola, Litvínov-Hamr, příspěvková organizace

Mládežnická 236, 43542  Litvínov - Hamr
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jitka Francírková

Střední škola - Centrum odborné přípravy technickohospodářské, Praha 9, Poděbradská 1/179

Poděbradská 1, 19000  Praha 9
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Josef Ležal

Střední škola a Základní škola, Oselce

Oselce 1, 33546  Oselce
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Václav Bumbička

Střední škola nábytkářská a obchodní Bystřice pod Hostýnem

Holešovská 394, 76861  Bystřice pod Hostýnem
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Bc. Olga Pastyříková

Vyšší odborná škola obalové techniky a Střední škola, Štětí, Kostelní 134, příspěvková organizace

Kostelní 134, 41108  Štětí
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Jiří Konvalinka

Masarykova střední škola Letovice

Tyršova 500/6, 67961  Letovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Helena Marešová

Střední odborné učiliště stavební, Benešov, Jana Nohy 1302

Jana Nohy 1302, 25601  Benešov
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Zlata Budayová

Střední odborné učiliště stavební, Plzeň, Borská 55

Borská 55, 30100  Plzeň
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Miloslav Šteffek

Střední průmyslová škola stavební Pardubice

Sokolovská 150, 53354  Rybitví
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bc. Renata Petružálková

Střední škola a Mateřská škola, o.p.s.

Jarošova 494/23, 41201  Litoměřice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. et Mgr. Ladislav Šrejbr

Střední škola propagační tvorby a polygrafie, Velké Poříčí, Náchodská 285

Náchodská 285, 54932  Velké Poříčí
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Rudolf Volhejn

Střední škola řemeslná, Jaroměř, Studničkova 260

Studničkova 260, 55101  Jaroměř
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jitka Kočišová

Střední škola Strážnice

J. Skácela 890, 69662  Strážnice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Petra Fialová

Vyšší odborná škola, Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové, Štefánikova 549

Štefánikova 549, 50011  Hradec Králové
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bc. Iva Rindová

Waldorfská škola Příbram - mateřská škola, základní škola a střední škola

Hornická 327, 26101  Příbram II
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Robert Žák

Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, příspěvková organizace

Tyršova 479, 68415  Slavkov u Brna
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Vladislava Kulhánková

Integrovaná střední škola živnostenská, Plzeň, Škroupova 13

Škroupova 209/13, 30100  Plzeň 3 - Jižní Předměstí
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Věra Ulčová

Metropolitní odborná umělecká střední škola Praha 4 s.r.o.

Táborská 350/32, 14000  Praha 4
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. František Šoltés

Odborná střední škola podnikatelská Kolín s.r.o.

U Křižovatky 262, 28002  Kolín IV
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Petr Klusoň pověřen zastupováním

Pražská taneční konzervatoř a střední odborná škola, s.r.o.

Laudova 1024/10, 16300  Praha 6 - Řepy
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Jiřina Krišlová

Severočeská střední škola s.r.o.

Bělehradská 1523/58, 40011  Ústí nad Labem
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. et Bc. Radovan Šrejbr

Soukromá střední odborná škola a Soukromé střední odborné učiliště BEAN, s.r.o.

Českobrodská 362/32a, 19000  Praha 9
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Yvona Šorejsová

STŘEDISKO PRAKTICKÉHO VYUČOVÁNÍ ZLATNICKÉ A RYTECKÉ, s.r.o.

Učňovská 1, 19000  Praha 9
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Ivana Lambeitlová

Střední škola a Mateřská škola Aloyse Klara

Vídeňská 756/28, 14200  Praha 4
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Věra Kováříková, Ph.D.

Střední škola designu a umění, knižní kultury a ekonomiky Náhorní

U Měšťanských škol 525/1, 18200  Praha 8
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Hana Pavelková

Střední škola dopravy, obchodu a služeb Moravský Krumlov, příspěvková organizace

nám. Klášterní 127, 67201  Moravský Krumlov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jiří Psota

Střední škola gastronomie a farmářství Jeseník

U Jatek 916/8, 79001  Jeseník
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Silvie Pernicová

Střední škola managementu a služeb a Základní škola s.r.o.

Schulhoffova 844, 14900  Praha 4
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Tamara Krčmářová

Střední škola obchodu a služeb, Teplice, příspěvková organizace

Alejní 12, 41501  Teplice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Mgr. Pešek Zdeněk MBA

Střední škola oděvní a služeb Vizovice

Tyršova 874, 76312  Vizovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Eva Solnařová

Střední škola řezbářská, Tovačov, Nádražní 146

Nádražní 146, 75101  Tovačov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Alexandra Stránělová, MBA

Střední škola stavební Jihlava

Žižkova 20, 58601  Jihlava
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Pavel Toman

Střední škola zemědělská, Olomouc, U Hradiska 4

U Hradiska 4, 77900  Olomouc
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Petr Sklenář

Zlatnické středisko praktického vyučování Solunka, spol. s r.o.

Novovysočanská 501/5, 19000  Praha 9
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Miroslav Kahoun

EDUCA - Střední odborná škola, s.r.o.

B. Martinů 1994, 74101  Nový Jičín
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Jan Císař

Integrovaná střední škola Cheb, příspěvková organizace

Obrněné brigády 2258/6, 35002  Cheb
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bc. Tomáš Mašek

MESIT střední škola, o.p.s.

Družstevní 818, Mařatice, 68601  Uherské Hradiště
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Radek Mikula

Obchodní akademie a Střední odborná škola generála Františka Fajtla, Louny, příspěvková organizace

Osvoboditelů 380, 44058  Louny
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Simona Vágnerová

Obchodní akademie Dr. Albína Bráfa, Hotelová škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Třebíč

Sirotčí 4, 67401  Třebíč
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Libuše Kolářová

Soukromé středisko praktického vyučování RENOVA, o.p.s. Milotice nad Opavou

Milotice nad Opavou 33, 79201  Bruntál
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Jaroslava Tomčalová

Středisko praktického vyučování Asociace starožitníků, s.r.o.

Platnéřská 191/2, 11000  Praha 1
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: PhDr. Eugénie Dokoupilová

Středisko praktického vyučování, Praha 5, Seydlerova 2451

Seydlerova 2451, 15500  Praha 5
Typ školy: Kraj
Ředitel: Leoš Lambeitl

Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby, s.r.o.

Novomeského 2139/1, 14900  Praha 4 - Chodov
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Ing. Jiří Smejkal, Ph.D.

Střední odborné učiliště nábytkářské a střední odborná škola, s.r.o.

Horská 167, 46014  Liberec 17
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Václav Tichý

Střední odborné učiliště, Hluboš 178

Hluboš 178, 26222  Hluboš
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Drahomír Krbec

Střední průmyslová škola Třebíč

Manželů Curieových 734, 67401  Třebíč
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Zdeněk Borůvka

Střední průmyslová škola, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hradec Králové

Hradební 1029/2, 50003  Hradec Králové
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Pavel Jankovský

Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Uherský Brod

Vlčnovská 688, 68801  Uherský Brod
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Ladislav Kryštof

Střední škola designu a řemesel Kladno, příspěvková organizace

U Hvězdy 2279, 27201  Kladno
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Marta Malcová

Střední škola gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec, příspěvková organizace

náměstí Svobody 318, 69681  Bzenec
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Libor Marčík

Střední škola obchodní a Vyšší odborná škola, České Budějovice, Husova 9

Husova 9, 37021  České Budějovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jarmila Benýšková

Střední škola oděvní, služeb a ekonomiky, Červený Kostelec, 17. listopadu 1197

17. listopadu 1197, 54941  Červený Kostelec
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Ing. Marek Špelda, Ph.D.

Střední škola řemeslná a Základní škola, Soběslav, Wilsonova 405

Wilsonova 405, 39201  Soběslav
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Darja Bártová

Střední škola zahradnická a technická Litomyšl

T. G. Masaryka 659, 57013  Litomyšl
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Ivo Jiránek

Střední škola, Horažďovice, Blatenská 313

Blatenská 313, 34101  Horažďovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Vladimír Greger

Střední škola, Trhové Sviny, Školní 709

Školní 709, 37419  Trhové Sviny
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Tomáš Kalena

Vyšší odborná škola informačních studií a Střední škola elektrotechniky, multimédií a informatiky

Novovysočanská 48/280, 19000  Praha 9 - Vysočany
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Marcela Davídková Antošová, CSc.

Základní škola a Odborná škola, Horšovský Týn, Nádražní 89

Nádražní 89, 34601  Horšovský Týn
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jana Mazancová

Základní škola a Střední škola Krupka, Karla Čapka 270

Karla Čapka 270, 41742  Krupka 1
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bc. Martin Kaftan


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému
    E-booky
    Chci se připravit