VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Zaměření:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Kategorie:
Text:
Typ:
Text:

Učební obory zemědělské a ekologické

Česká lesnická akademie Trutnov - střední škola a vyšší odborná škola

Lesnická 9, 54111  Trutnov
Typ školy: Kraj
Rektor: Mgr. Jan Korbelář

Střední škola hospodářská a lesnická, Frýdlant, Bělíkova 1387, příspěvková organizace

Bělíkova 1387, 46401  Frýdlant
Typ školy: Kraj
Rektor: Ing. Alena Dvořáková

Integrovaná střední škola Cheb, příspěvková organizace

Obrněné brigády 2258/6, 35002  Cheb
Typ školy: Kraj
Rektor: Mgr. Bc. Tomáš Mašek

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hněvkovice 865

Hněvkovice 865, 37501  Týn nad Vltavou
Typ školy: Kraj
Rektor: Ing. Jiří Plaňanský

Střední odborná škola stavební a zahradnická, Praha 9, Učňovská 1

Učňovská 1, 19000  Praha 9
Typ školy: Kraj
Rektor: Mgr. Miloslav Janeček

Střední škola zemědělská, Olomouc, U Hradiska 4

U Hradiska 4, 77900  Olomouc
Typ školy: Kraj
Rektor: Ing. Petr Sklenář

Česká zemědělská akademie v Humpolci, střední škola

Školní 764, 39627  Humpolec
Typ školy: Kraj
Rektor: Mgr. Otakar Březina

Střední odborná škola technická a zahradnická, Lovosice, příspěvková organizace

Osvoboditelů 2, 41034  Lovosice
Typ školy: Kraj
Rektor: Mgr. Jaromíra Venclíčková

Střední lesnická škola a Střední odborné učiliště, Křivoklát, Písky 181

Písky 181, 27023  Křivoklát
Typ školy: Kraj
Rektor: Ing. Vratislav Dlohoš

Střední škola zemědělská a Vyšší odborná škola Chrudim

Poděbradova 842, 53760  Chrudim
Typ školy: Kraj
Rektor: Ing. Stanislav Valášek

Střední škola živnostenská Sokolov, příspěvková organizace

Žákovská 716, 35601  Sokolov
Typ školy: Kraj
Rektor: Mgr. Ilona Medunová

Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, příspěvková organizace

Tyršova 479, 68415  Slavkov u Brna
Typ školy: Kraj
Rektor: Mgr. Vladislava Kulhánková

Střední lesnická škola a Střední odborná škola sociální, Šluknov, příspěvková organizace

T. G. Masaryka 580, 40777  Šluknov
Typ školy: Kraj
Rektor: Mgr. et Bc. Rudolf Sochor

Střední odborná škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

Lískovecká 2089, 73801  Frýdek-Místek
Typ školy: Kraj
Rektor: Ing. Pavel Řezníček

Střední škola technická, Most, příspěvková organizace

Dělnická 21, 43401  Most - Velebudice
Typ školy: Kraj
Rektor: PaedDr. Karel Vokáč

Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany, příspěvková organizace

Kpt. Jaroše 862, 44101  Podbořany
Typ školy: Kraj
Rektor: Ing. Marcela Koubová

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Třešť

K Valše 1251/38, 58921  Třešť
Typ školy: Kraj
Rektor: Mgr., Ing. Karel Matějů

Střední odborné učiliště, Liběchov, Boží Voda 230

Boží Voda 230, 27721  Liběchov
Typ školy: Kraj
Rektor: Ing. Bc. Vít Faltejsek

Střední odborné učiliště, Sedlčany, Petra Bezruče 364

Petra Bezruče 364, 26480  Sedlčany
Typ školy: Kraj
Rektor: Ing. Jiří Kolín

Střední škola polytechnická Brno, Jílová, příspěvková organizace

Jílová 164/36g, 63900  Brno
Typ školy: Kraj
Rektor: Ing. Andrzej Bartoś

Střední škola rybářská a vodohospodářská Jakuba Krčína, Třeboň, Táboritská 941

Táboritská 941/II, 37901  Třeboň
Typ školy: Kraj
Rektor: Ing. Aleš Vondrka, Ph.D.

Střední škola sociální péče a služeb, Zábřeh, nám. 8. května 2

nám. 8. května 2, 78922  Zábřeh
Typ školy: Kraj
Rektor: Mgr. Stanislava Kubíčková

Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov, příspěvková organizace

Pražská 702, 43001  Chomutov
Typ školy: Kraj
Rektor: Ing. Václav Sailer

Střední zahradnická škola Rajhrad, příspěvková organizace

Masarykova 198, 66461  Rajhrad
Typ školy: Kraj
Rektor: PaedDr. Marek Kňažík

Masarykova střední škola zemědělská a Vyšší odborná škola, Opava, příspěvková organizace

Purkyňova 12, 74601  Opava
Typ školy: Kraj
Rektor: Ing. Arnošt Klein

Odborné učiliště Chroustovice, Zámek 1

Zámek 1, 53863  Chroustovice
Typ školy: Kraj
Rektor: Ing. Jaroslav Bálek

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Česká Lípa, 28. října 2707, příspěvková organizace

28. října 2707, 47006  Česká Lípa
Typ školy: Kraj
Rektor: PaedDr. Milan Kubát

Střední odborná škola a Základní škola, Město Albrechtice, příspěvková organizace

Nemocniční 117/11, 79395  Město Albrechtice
Typ školy: Kraj
Rektor: Ing. Lenka Metzlová

Střední odborná škola Josefa Sousedíka Vsetín

Benátky 1779, 75501  Vsetín
Typ školy: Kraj
Rektor: Mgr. Josef Slovák

Střední odborná škola Znojmo, Dvořákova, příspěvková organizace

Dvořákova 1549/19, 66902  Znojmo
Typ školy: Kraj
Rektor: Ing. Josef Brouček

Střední odborné učiliště, Čáslav, Žižkovo nám. 75

Žižkovo náměstí 75, 28601  Čáslav
Typ školy: Kraj
Rektor: Ing. Bc. Irena Andrová

Střední odborné učiliště, Hluboš 178

Hluboš 178, 26222  Hluboš
Typ školy: Kraj
Rektor: Mgr. Drahomír Krbec

Střední škola a Základní škola, Nové Město nad Metují

Husovo nám. 1218, 54901  Nové Město nad Metují
Typ školy: Kraj
Rektor: PaedDr. Olga Talášková

Střední škola a Základní škola, Oselce

Oselce 1, 33546  Oselce
Typ školy: Kraj
Rektor: Ing. Václav Bumbička

Střední škola dopravy, obchodu a služeb Moravský Krumlov, příspěvková organizace

nám. Klášterní 127, 67201  Moravský Krumlov
Typ školy: Kraj
Rektor: Ing. Jiří Psota

Střední škola gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec, příspěvková organizace

náměstí Svobody 318, 69681  Bzenec
Typ školy: Kraj
Rektor: Mgr. Libor Marčík

Střední škola nábytkářská a obchodní Bystřice pod Hostýnem

Holešovská 394, 76861  Bystřice pod Hostýnem
Typ školy: Kraj
Rektor: Ing. Bc. Olga Pastyříková

Střední škola zahradnická a technická Litomyšl

T. G. Masaryka 659, 57013  Litomyšl
Typ školy: Kraj
Rektor: Ing. Ivo Jiránek

Střední škola zahradnická, Kopidlno, náměstí Hilmarovo 1

náměstí Hilmarovo 1, 50732  Kopidlno
Typ školy: Kraj
Rektor: Ing. Lenka Nosková

Střední škola zemědělská, Přerov, Osmek 47

Osmek 47, 75011  Přerov
Typ školy: Kraj
Rektor: Mgr. Radovan Rašťák

Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové, 17. listopadu 1202

17. listopadu 1202, 50003  Hradec Králové
Typ školy: Kraj
Rektor: Ing. Jan Opitz

Střední vinařská škola Valtice, příspěvková organizace

Sobotní 116, 69142  Valtice
Typ školy: Kraj
Rektor: Ing. Ivana Machovcová

Akademie řemesel Praha - Střední škola technická

Zelený pruh 50, 14708  Praha 4 - Krč
Typ školy: Kraj
Rektor: Ing. Drahoslav Matonoha

Česká zahradnická akademie Mělník - střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace

Na Polabí 411, 27601  Mělník
Typ školy: Kraj
Rektor: Ing. Anna Richterová

Střední lesnická škola Žlutice, příspěvková organizace

Žižkov 345, 36452  Žlutice
Typ školy: Kraj
Rektor: Ing. Radka Stolariková Ph.D.

Střední odborné učiliště včelařské - Včelařské vzdělávací centrum, o.p.s.

Slatiňanská 135, 53825  Nasavrky
Typ školy: Privátní sektor
Rektor: Josef Lojda

Střední odborné učiliště, Lišov, tř. 5. května 3

tř. 5. května 3, 37372  Lišov
Typ školy: Kraj
Rektor: Mgr. Dalibor Benýšek

Střední škola stavební a dřevozpracující, Ostrava, příspěvková organizace

U Studia 33/2654, 70030  Ostrava - Zábřeh
Typ školy: Kraj
Rektor: Ing. Jan Štursa

Střední škola, Trhové Sviny, Školní 709

Školní 709, 37419  Trhové Sviny
Typ školy: Kraj
Rektor: Ing. Tomáš Kalena

Vyšší odborná škola a Střední odborná škola zemědělsko-technická Bystřice nad Pernštejnem

Dr. Veselého 343, 59317  Bystřice nad Pernštejnem
Typ školy: Kraj
Rektor: Mgr. Miroslav Novák

Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Benešov, Mendelova 131

Mendelova 131, 25601  Benešov
Typ školy: Kraj
Rektor: PaedDr. Ivana Dobešová

Integrovaná střední škola, Slaný, Hlaváčkovo nám. 673

Hlaváčkovo nám. 673, 27401  Slaný
Typ školy: Kraj
Rektor: Ing. Lubomír Stříbrský

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Milevsko, Čs. armády 777

Čs. armády 777, 39901  Milevsko
Typ školy: Kraj
Rektor: Mgr. Dagmar Švárová

Střední odborná škola, Bruntál, příspěvková organizace

Krnovská 998/9, 79201  Bruntál
Typ školy: Kraj
Rektor: PaedDr. Eva Nedomlelová

Střední odborná škola, Litvínov-Hamr, příspěvková organizace

Mládežnická 236, 43542  Litvínov - Hamr
Typ školy: Kraj
Rektor: Ing. Jitka Francírková

Střední průmyslová škola a Střední odborné učiliště Pelhřimov

Friedova 1469, 39301  Pelhřimov
Typ školy: Kraj
Rektor: Mgr. Pavel Hlaváček

Střední průmyslová škola stavební a Střední odborná škola stavební a technická, Ústí nad Labem, příspěvková organizace

Čelakovského 5, 40007  Ústí nad Labem
Typ školy: Kraj
Rektor: PhDr. Mgr. Vítězslav Štefl, Ph.D.

Střední škola dostihového sportu a jezdectví

U Závodiště 325/1, 15999  Praha 5 - Velká Chuchle
Typ školy: Kraj
Rektor: Ing. Soňa Froňková, Ph.D.

Střední škola elektrostavební a dřevozpracující, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

Pionýrů 2069, 73802  Frýdek-Místek
Typ školy: Kraj
Rektor: Mgr. Petr Solich

Střední škola F. D. Roosevelta Brno, příspěvková organizace

Křižíkova 1694/11, 61200  Brno
Typ školy: Kraj
Rektor: Ing. Miroslava Zahradníková

Střední škola gastronomie a farmářství Jeseník

U Jatek 916/8, 79001  Jeseník
Typ školy: Kraj
Rektor: PhDr. Silvie Pernicová

Střední škola umělecká a řemeslná

Nový Zlíchov 1, 15000  Praha 5
Typ školy: Kraj
Rektor: Ing. Jana Porvichová, Ph.D.

Střední škola zahradnická a zemědělská Antonína Emanuela Komerse, Děčín - Libverda, příspěvková organizace

Českolipská 123, 40502  Děčín - Libverda
Typ školy: Kraj
Rektor: Ing. Libor Kunte, Ph.D.

Střední škola zemědělská a ekologická a střední odborné učiliště chladicí a klimatizační techniky Kostelec nad Orlicí

Komenského 873, 51741  Kostelec nad Orlicí
Typ školy: Kraj
Rektor: Mgr. Yvona Bůžková

Střední zahradnická škola a Střední odborné učiliště, s. r. o.

Hloubětínská 78/26, 19000  Praha 9 – Hloubětín
Typ školy: Privátní sektor
Rektor: Ing. Ivan Roušal

Střední zahradnická škola, Ostrava, příspěvková organizace

Žákovská 288/20, 70900  Ostrava - Hulváky
Typ školy: Kraj
Rektor: PaedDr. Alena Hlavinová

Integrovaná střední škola, Jesenice, Žatecká 1

Žatecká 1, 27033  Jesenice
Typ školy: Kraj
Rektor: Mgr. Eva Tomková

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Městec Králové, T. G. Masaryka 4

T. G. Masaryka 4, 28903  Městec Králové
Typ školy: Kraj
Rektor: Mgr. Bc. Hana Podzimková

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Písek, Komenského 86

Komenského 86, 39701  Písek
Typ školy: Kraj
Rektor: Mgr. Milan Rambous

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Sušice, U Kapličky 761

U Kapličky 761, 34201  Sušice
Typ školy: Kraj
Rektor: Ing. Jaromír Kolář

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Vlašim, Zámek 1

Zámek 1, 25801  Vlašim
Typ školy: Kraj
Rektor: Ing. Vladislav Novotný

Střední odborné učiliště nábytkářské a střední odborná škola, s.r.o.

Horská 167, 46014  Liberec 17
Typ školy: Privátní sektor
Rektor: Mgr. Václav Tichý

Střední odborné učiliště Uherský Brod

Svatopluka Čecha 1110, 68801  Uherský Brod
Typ školy: Kraj
Rektor: Ing. Jiří Polanský

Střední odborné učiliště zemědělské a služeb, Dačice, nám. Republiky 86

nám. Republiky 86/V, 38001  Dačice
Typ školy: Kraj
Rektor: Mgr. Radek Hillay

Střední škola a Mateřská škola, o.p.s.

Jarošova 494/23, 41201  Litoměřice
Typ školy: Privátní sektor
Rektor: Mgr. et Mgr. Ladislav Šrejbr

Střední škola a Základní škola, Vimperk, Nerudova 267

Nerudova 267, 38501  Vimperk
Typ školy: Kraj
Rektor: Ing. Lubomír Pichler

Střední škola designu a řemesel Kladno, příspěvková organizace

U Hvězdy 2279, 27201  Kladno
Typ školy: Kraj
Rektor: PaedDr. Marta Malcová

Střední škola řemeslná, Jaroměř, Studničkova 260

Studničkova 260, 55101  Jaroměř
Typ školy: Kraj
Rektor: Mgr. Jitka Kočišová

Střední škola stavebních řemesel Brno-Bosonohy, příspěvková organizace

Pražská 636/38b, 64200  Brno - Bosonohy
Typ školy: Kraj
Rektor: Ing. Josef Hypr

Střední škola technická a zemědělská, Nový Jičín, příspěvková organizace

U Jezu 7, 74101  Nový Jičín
Typ školy: Kraj
Rektor: PaedDr. Bohumír Kusý

Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy, Národních mučedníků 141

Národních mučedníků 141, 33901  Klatovy
Typ školy: Kraj
Rektor: Ing. Vladislav Smolík

Střední škola, Horažďovice, Blatenská 313

Blatenská 313, 34101  Horažďovice
Typ školy: Kraj
Rektor: Ing. Vladimír Greger

Výchovný ústav a střední škola, Olešnice na Moravě, Trpínská 317

Trpínská 317, 67974  Olešnice na Moravě
Typ školy: Státní správa ve školství
Rektor: Mgr. František Dostál

Vyšší odborná škola a Střední škola technická Česká Třebová

Habrmanova 1540, 56002  Česká Třebová
Typ školy: Kraj
Rektor: Mgr. Jan Kovář

Vyšší odborná škola ekonomická a zdravotnická a Střední škola Boskovice, příspěvková organizace

Hybešova 53, 68001  Boskovice
Typ školy: Kraj
Rektor: Ing. et Mgr. Pavel Vlach

Vyšší odborná škola, Obchodní akademie a Střední odborné učiliště technické Chotěboř

Na Valech 690, 58329  Chotěboř
Typ školy: Kraj
Rektor: Mgr. Luděk Benák

Integrovaná střední škola Stanislava Kubra, Středokluky, Školská 105

Školská 105, 25268  Středokluky
Typ školy: Kraj
Rektor: Ing. Eva Čermáková

Integrovaná střední škola technická, Vysoké Mýto, Mládežnická 380

Mládežnická 380, 56601  Vysoké Mýto
Typ školy: Kraj
Rektor: Ing. Luděk Roleček

Obchodní akademie a Střední odborné učiliště Veselí nad Moravou, příspěvková organizace

Kollárova 1669, 69801  Veselí nad Moravou
Typ školy: Kraj
Rektor: Ing. Jiří Vavříček

Obchodní akademie, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Třeboň, Vrchlického 567

Vrchlického 567, 37901  Třeboň
Typ školy: Kraj
Rektor: Ing. Petr Káninský

Soukromá střední škola a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Č. Budějovice, s.r.o.

Jeronýmova 28/22, 37001  České Budějovice
Typ školy: Privátní sektor
Rektor: PhDr. Alena Švepešová

Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město

Velehradská 1527, 68603  Staré Město
Typ školy: Kraj
Rektor: Mgr. Bedřich Chromek

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště řemesel, Kutná Hora, Čáslavská 202

Čáslavská 202, 28401  Kutná Hora
Typ školy: Kraj
Rektor: Ing., Bc. Antonín Hasík

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horšovský Týn, Littrowa 122

Littrowa 122, 34601  Horšovský Týn
Typ školy: Kraj
Rektor: Ing. Bc. Václav Švarc

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Mladá Boleslav, Jičínská 762

Jičínská 762, 29301  Mladá Boleslav
Typ školy: Kraj
Rektor: RNDr. Jiří Šlégl

Střední odborná škola lesnická a strojírenská Šternberk

Opavská 8, 78501  Šternberk
Typ školy: Kraj
Rektor: Ing. Pavel Andrys

Střední odborná škola Nové Město na Moravě

Bělisko 295, 59231  Nové Město na Moravě
Typ školy: Kraj
Rektor: Mgr. Ivo Teplý

Střední odborné učiliště

Na Veselí 51, 14067  Praha 4
Typ školy: Jiný ústřední orgán ve státní správě
Rektor: PaedDr. Martin Váňa

Zvolte stranu: 1-100 | 101-200 | 201-249

Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému
    E-booky
    Chci se připravit