VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Zaměření:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Kategorie:
Text:
Typ:
Text:

AHOL - Střední škola gastronomie, turismu a lázeňství

Dušní 1106, 70300  Ostrava - Vítkovice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Pavla Sztulová

Akademie hotelnictví a cestovního ruchu - střední škola, s.r.o.

Nade Mží 1, 31800  Plzeň - Skvrňany
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Jana Linhartová

Akademie řemesel Praha - Střední škola technická

Zelený pruh 50, 14708  Praha 4 - Krč
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Drahoslav Matonoha

Albrechtova střední škola, Český Těšín, příspěvková organizace

Frýdecká 32, 73701  Český Těšín
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Vanda Palowská

ART ECON - Střední škola, s.r.o.

Husovo náměstí 2061/91, 79701  Prostějov
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Ilona Raková

Centrum odborné přípravy Vincenze Priessnitze v gastronomických a potravinářských oborech - středisko praktického vyučování

Priessnitzova 1345/49a, 79003  Jeseník
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Luděk Ungermann

Církevní střední škola pedagogická a sociální Bojkovice

Husova 537, 68771  Bojkovice
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Jindřiška Beránková

Církevní střední zdravotnická škola s.r.o.

Grohova 14/16, 60200  Brno
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. David Kasan

Česká lesnická akademie Trutnov - střední škola a vyšší odborná škola

Lesnická 9, 54111  Trutnov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jan Korbelář

Česká zahradnická akademie Mělník - střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace

Na Polabí 411, 27601  Mělník
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Anna Richterová

Česká zemědělská akademie v Humpolci, střední škola

Školní 764, 39627  Humpolec
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Otakar Březina

Dívčí katolická střední škola

Platnéřská 4, 11000  Praha 1
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Luboš Hošek

DRAPA SPORT - středisko praktického vyučování s.r.o.

Zdibská 229, 18200  Praha 8
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Eva Hladíková

Dvouletá katolická střední škola

Vítkova 12, 18600  Praha 8 - Karlín
Typ školy: Církev
Ředitel: RNDr. Mgr. Kotásková Helena, FMA

Dvouletá katolická střední škola a mateřská škola

Legerova 28, 28002  Kolín III
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Libuše Kubíčková

EDUCA - Střední odborná škola, s.r.o.

B. Martinů 1994, 74101  Nový Jičín
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Jan Císař

FA PRAKTIK s.r.o. Středisko praktického vyučování

Suvorovova 272, 74242  Šenov u Nového Jičína
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Alena Filipová

Gymnázium a Střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace

Komenského 7, 69201  Mikulov
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Stanislav Svoboda

Gymnázium a Střední odborná škola Přelouč

Obránců míru 1025, 53501  Přelouč
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jindřich Janko

Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany, příspěvková organizace

Kpt. Jaroše 862, 44101  Podbořany
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Marcela Koubová

Gymnázium a Střední odborná škola, Rýmařov, příspěvková organizace

Sokolovská 34, 79501  Rýmařov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Zdena Kovaříková

Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace

Křižíkova 1258, 74401  Frenštát pod Radhoštěm
Typ školy: Kraj
Ředitel: RNDr. Milena Vaverková

Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.

Trhanovské náměstí 8, 10200  Praha 10
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Alena Ondráková

Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín

Školní 822, 76321  Slavičín
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Josef Maryáš

Gymnázium pro zrakově postižené a Střední odborná škola pro zrakově postižené, Praha 5, Radlická 115

Radlická 115, 15800  Praha 5
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Ivan Antov, CSc.

Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Ledeč nad Sázavou

Husovo náměstí 1, 58401  Ledeč nad Sázavou
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Ivana Vitisková

Gymnázium, Střední odborná škola ekonomická a Střední odborné učiliště, Kaplice, Pohorská 86

Pohorská 86, 38241  Kaplice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Marta Caisová

Gymnázium, střední odborná škola, střední odborné učiliště a vyšší odborná škola, Hořice

Riegrova 1403, 50801  Hořice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Hana Richtermocová

Hotelová škola Hradec Králové, s.r.o.

Československé armády 274/55, 50003  Hradec Králové
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: PaedDr. Petr Hájek

Hotelová škola Mariánské Lázně, příspěvková organizace

Komenského 449/2, 35301  Mariánské Lázně
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jiří Chum

Hotelová škola s.r.o.

Bosonožská 9, 62500  Brno
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: PhDr. Ludmila Bartoňová

Hotelová škola Světlá a Střední odborná škola řemesel Velké Meziříčí

U Světlé 855/36, 59423  Velké Meziříčí
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Marie Paľovová

Hotelová škola Vincenze Priessnitze, Jeseník, Dukelská 680

Dukelská 680, 79001  Jeseník
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Petr Procházka

Hotelová škola, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace

Mariánská 252, 74401  Frenštát pod Radhoštěm
Typ školy: Kraj
Ředitel: RNDr. Ivo Herman

Hotelová škola, Obchodní akademie a Střední průmyslová škola, Teplice, Benešovo náměstí 1, příspěvková organizace

Benešovo náměstí 1/604, 41549  Teplice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jiří Nekuda

Hotelová škola, Plzeň, U Borského parku 3

U Borského parku 3, 30100  Plzeň
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Miroslav Široký

Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí

Palackého 49, 75701  Valašské Meziříčí
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Petr Pavlůsek

Integrovaná střední škola automobilní, Brno, příspěvková organizace

Křižíkova 106/15, 61200  Brno
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Chylík Milan

Integrovaná střední škola Františka Melichara Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, příspěvková organizace

Františka Melichara 370/57, 25001  Brandýs n.L.-St.Boleslav
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Miroslav Puk

Integrovaná střední škola Hodonín, příspěvková organizace

Lipová alej 3756/21, 69503  Hodonín
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Eva Schmidová

Integrovaná střední škola hotelového provozu, obchodu a služeb, Příbram, Gen. R. Tesaříka 114

Gen. R. Tesaříka 114, 26101  Příbram
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Marcela Hodková

Integrovaná střední škola Cheb, příspěvková organizace

Obrněné brigády 2258/6, 35002  Cheb
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bc. Tomáš Mašek

Integrovaná střední škola Moravská Třebová

Brněnská 1405, 57101  Moravská Třebová
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Miloš Mička

Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, příspěvková organizace

Tyršova 479, 68415  Slavkov u Brna
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Vladislava Kulhánková

Integrovaná střední škola Stanislava Kubra, Středokluky, Školská 105

Školská 105, 25268  Středokluky
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Eva Čermáková

Integrovaná střední škola technická a ekonomická Sokolov, příspěvková organizace

Jednoty 1620, 35601  Sokolov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Pavel Janus

Integrovaná střední škola technická, Benešov, Černoleská 1997

Černoleská 1997, 25601  Benešov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jana Fialová

Integrovaná střední škola technická, Mělník, K učilišti 2566

K učilišti 2566, 27601  Mělník
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Vladimír Wasyliw

Integrovaná střední škola technická, Vysoké Mýto, Mládežnická 380

Mládežnická 380, 56601  Vysoké Mýto
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Luděk Roleček

Integrovaná střední škola živnostenská, Plzeň, Škroupova 13

Škroupova 209/13, 30100  Plzeň 3 - Jižní Předměstí
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Věra Ulčová

Integrovaná střední škola, Jesenice, Žatecká 1

Žatecká 1, 27033  Jesenice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Eva Tomková

Integrovaná střední škola, Mladá Boleslav, Na Karmeli 206

Na Karmeli 206, 29380  Mladá Boleslav
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Štefan Klíma

Integrovaná střední škola, Nová Paka, Kumburská 846

Kumburská 846, 50931  Nová Paka
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Zbyněk Hruška

Integrovaná střední škola, Rakovník, Na Jirkově 2309

Na Jirkově 2309, 26901  Rakovník
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Karel Mencl

Integrovaná střední škola, Semily, 28. října 607, příspěvková organizace

28. října 607, 51301  Semily
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jiří Malý

Integrovaná střední škola, Slaný, Hlaváčkovo nám. 673

Hlaváčkovo nám. 673, 27401  Slaný
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Lubomír Stříbrský

Integrovaná střední škola, Vysoké nad Jizerou, Dr. Farského 300, příspěvková organizace

Dr. Farského 300, 51211  Vysoké nad Jizerou
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Markéta Zelinková

Jedličkův ústav a Mateřská škola a Základní škola a Střední škola

V Pevnosti 4, 12841  Praha 2
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Petr Hrubý

JEZDECKÁ AKADEMIE - střední odborná škola Mariánské Lázně s.r.o.

Plzeňská 608/17, P.O.Box 43, 35301  Mariánské Lázně
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Hana Zadinová

Konzervatoř Jana Deyla a střední škola pro zrakově postižené, Praha 1, Maltézské nám. 14

Maltézské nám. 14, 11844  Praha 1
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: MgA. Naděžda Ostřanská

K-TV-středisko praktického vyučování, s.r.o.

Na Poříčí 1041/12, 11000  Praha-Nové Město
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Bc. Marcela Vyvadilová

Labská hotelová střední odborná škola a Střední odborné učiliště Pardubice s.r.o.

U Josefa 118, 53009  Pardubice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Radmila Kozohorská

Masarykova střední škola Letovice

Tyršova 500/6, 67961  Letovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Helena Marešová

Masarykova střední škola zemědělská a Vyšší odborná škola, Opava, příspěvková organizace

Purkyňova 12, 74601  Opava
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Arnošt Klein

Masarykovo gymnázium, Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Vsetín

Tyršova 1069, 75501  Vsetín
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Dalibor Sedláček

Mateřská škola speciální, Základní škola speciální a Praktická škola Elpis Brno, příspěvková organizace

Koperníkova 2/4, 61500  Brno
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Věra Havlíčková

Mateřská škola, Speciální základní škola a Praktická škola, Hradec Králové

Hradecká 1231/11b, 50003  Hradec Králové
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Pavel Svoboda

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola Boskovice, příspěvková organizace

Štefánikova 1142/2, 68001  Boskovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jana Bousková

Mateřská škola, základní škola a praktická škola Hodonín, náměstí B. Martinů, příspěvková organizace

nám. B. Martinů 2952/5, 69501  Hodonín
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Hana Jurečková

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola při centru ARPIDA, o.p.s.

U Hvízdala 1402/9, 37011  České Budějovice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Ing. Marek Wohlgemuth

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola Znojmo, příspěvková organizace

Horní Česká 247/15, 669 02  Znojmo
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Ludmila Falcová

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, České Budějovice, Štítného 3

Štítného 57/3, 37001  České Budějovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Božena Coufalová

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Jindřichův Hradec, Jarošovská 1125/II

Jarošovská 1125/II, 37701  Jindřichův Hradec
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Petr Kubeš

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Strakonice, Plánkova 430

Plánkova 430, 38601  Strakonice I
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Martina Košťálová

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Trhové Sviny, Nové Město 228

Nové Město 228, 37401  Trhové Sviny
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Ivanka Šťastná

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Trutnov

Horská 160, 54102  Trutnov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jaromír Vašíček

Mateřská škola, základní škola a střední škola Daneta, s.r.o.

Nerudova 1180, 50002  Hradec Králové
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Monika Bourová

Mateřská škola, základní škola a střední škola pro sluchově postižené, České Budějovice, Riegrova 1

Riegrova 1, 37001  České Budějovice
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Ivana Macíková

Mateřská škola, základní škola a střední škola pro sluchově postižené, Valašské Meziříčí, Vsetínská 454

Vsetínská 454/53, 75714  Valašské Meziříčí
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Antonín Liebel

Mateřská škola, základní škola a střední škola Slezské diakonie

Frýdecká 34, 73701  Český Těšín
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Zuzana Filipková, Ph.D.

Mateřská škola, základní škola a střední škola Slezské diakonie Krnov

SPC N 454/54, 79401  Krnov
Typ školy: Církev
Ředitel: Ing. Radovan Vladík Ph.D.

Mateřská škola, Základní škola a Střední škola Vyškov, příspěvková organizace

sídl. Osvobození 55/681, 68201  Vyškov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Olga Gabrielová

Mateřská škola, základní škola speciální a praktická škola Diakonie ČCE Rolnička Soběslav

Mrázkova 700, 39201  Soběslav
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Kamila Viktorová

Mendelova střední škola, Nový Jičín, příspěvková organizace

Divadelní 138/4, 74101  Nový Jičín
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Renata Važanská

MESIT střední škola, o.p.s.

Družstevní 818, Mařatice, 68601  Uherské Hradiště
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Radek Mikula

Metropolitní odborná umělecká střední škola Praha 4 s.r.o.

Táborská 350/32, 14000  Praha 4
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. František Šoltés

Moravská střední s.r.o.

Pasteurova 935/8a, 77200  Olomouc
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. et Bc Jaroslava Spurná

Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod

Bratříků 851, 58001  Havlíčkův Brod
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jiří Forman

Obchodní akademie a Střední odborná škola cestovního ruchu Choceň

T. G. Masaryka 1000, 56536  Choceň
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jaroslav Studnička

Obchodní akademie a Střední odborná škola generála Františka Fajtla, Louny, příspěvková organizace

Osvoboditelů 380, 44058  Louny
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Simona Vágnerová

Obchodní akademie a Střední odborná škola zemědělská a ekologická, Žatec, příspěvková organizace

Studentská 1354, 43801  Žatec
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Eva Klímová

Obchodní akademie a Střední odborné učiliště Veselí nad Moravou, příspěvková organizace

Kollárova 1669, 69801  Veselí nad Moravou
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jiří Vavříček

Obchodní akademie Dr. Albína Bráfa, Hotelová škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Třebíč

Sirotčí 4, 67401  Třebíč
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Libuše Kolářová

Obchodní akademie, Hotelová škola a Střední odborná škola, Turnov, Zborovská 519, příspěvková organizace

Zborovská 519, 51101  Turnov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Eva Antošová

Obchodní akademie, odborná škola a praktická škola Olgy Havlové, Janské Lázně

Obchodní ulice 282, 54225  Janské Lázně
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Jana Marešová

Obchodní akademie, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Třeboň, Vrchlického 567

Vrchlického 567, 37901  Třeboň
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Petr Káninský

Odborná střední škola podnikatelská Kolín s.r.o.

U Křižovatky 262, 28002  Kolín IV
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Petr Klusoň pověřen zastupováním

Zvolte stranu: 1-100 | 101-200 | 201-300 | 301-400 | 401-500 | 501-600 | 601-668

Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému
    E-booky
    Chci se připravit